Informacje o firmie

Zakład kamieniarski "KS-KAM" jest firmą rodzinną z wieloletnimi tradycjami. Został on założony przez Kazimierza i Marię Sadowskich w roku 1976. Od tamtej pory z powodzeniem realizuje większe i mniejsze zamówienia z zakresu kamieniarstwa.
Oferujemy Państwu szeroką gamę pomników pojedynczych i podwójnych z gotowej, regularnie uzupełnianej i poszerzanej ekspozycji ale także realizujemy projekty na specjalne zamówienie klientów. Doradzamy, projektujemy i wykonujemy przeróżne pomniki z szerokiej gamy wysokiej jakości kamieni z całego świata.
Profesjonalnie doradzamy i pomagamy przy wyborze pomnika i załatwianiu niezbędnych dokumentów.
W naszej ofecie poza pomnikami znajdą Państwo także szeroki wachlarz galanterii nagrobkowej. Oferujemy również usługi z zakresu liternictwa.
Powierzając nam wykonaniu usługi masz pewność, że będzie ona wykonana przez profesjonalistów. Wszystkie zlecenia, nie zależnie od ich wilekości wykonują nasi doświadczeni pracownicy przykładając olbrzymią uwagę do jakości wykonywanych prac.
Doskonale rozumiemy, że zakup pomnika to bardzo poważne wydażenie dla tego naszą misją jest pomoc przy podejmowaniu tej ważnej decyzji.

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem ks-kam@ks-kam.pl lub telefonicznie 535 838 055.
Zapraszamy także do zapoznania się z naszą ekspozycją w Kobyłce przy ul. Księdza Marmo 2. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 10°° do 18°° oraz w soboty od godziny 10°° do 14°°.